Hakkımızda

 1. Ana Sayfa
 2. US
 3. Hakkımızda
Hakkımızda

US İTHALAT PAZARLAMA A.Ş.

40 YILI AŞKIN İTHALAT ve İMALAT  TECRÜBEMİZLE,

Firmaların ve asfalt, yol, maden, inşaat sektöründe faaliyet gösteren kuruluşların araç ve makine parkında bulunan tüm marka ve modellerin yedek parçalarının satışını yapıyoruz.

ASFALT VE SANAYİ EKIPMANLARI

(POMPA, BLOWER, VANA, ALEV GÖMLEK VE BEGLERI, ÇEKILIR TIP ASFALT  DISTRIBÜTÖRÜ, YOL SÜPÜRGESI ILE PALMIRA - PLASTIK LIF SARIMI VB. SARF MALZEMELERİ RULMAN KAYIŞ KONVEYÖR BANDI VE HİDROLİK VALF VE BOBİNLERİ VB.) 

 

 

BUNUNLA BIRLIKTE 30 YILI AŞKIN TECRÜBEMIZLE,

ASFALT HORTUMUNDA KESIN ÇÖZÜM ! ! !

AVRUPA’DAN ITHÂL ISO-9002 KALITE BELGELI PASLANMAZ ÇELIKTEN,         BÜKÜLEBILIR, ÇIFT KENETLI, AMYANTLI, 400°C      SICAKLIĞA    VE           15 ATÜ   BASINCA        DAYANIMLI

3” ÇELIK SPIRAL ASFALT HORTUMU SINIRLI MIKTARDA, REKOR VE DEVE BOYNU ILE HIZMETINIZE SUNULMUŞTUR.

 

ISO GARANTILI OLARAK HER ÇEŞIT POMPA , BLOWER, VANA, ALEV BORUSU, SPRAY BAR VANASI, ORANSAL YAKIT (ALEV) BEGLERI, DISTRIBÜTÖR ŞANZUMANI SATIŞ VE REVIZYON    HIZMETIMIZ DE MEVCUTTUR.

AIT YEDEK PARÇA TALEPLERINIZI VE IRTIBAT TELEFONLARINIZI DA IÇEREN CEVABINIZI BEKLER, BILVESILE BAŞARILI VE VERIMLI ÇALIŞMALAR DILERIZ.

 

3 YorumSayfa Yorumları

 • Osman Bolulu

  2014-08-27 08:06:14 Osman Bolulu

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus mattis nisi sed turpis mattis a ornaire nisl iaculis

 • Yeni Türkü

  2014-08-21 10:49:20 Yeni Türkü

  Has mandated that all ICANN accredited registrars begin verifying the WHOIS contact information for all new domain registrations and Registrant contact modifications.

 • Özdemir Erdoğan

  2014-07-18 10:28:47 Özdemir Erdoğan

  SEO : Arama motoru dostu site. Sayfa isimleri otomatik olarak html çevrilir.rnBu da Google tarafından kolay bulunup indekslenmenizi sağlarrnSite şablonu üzerinde değişiklik yapılmaz. (Başlıklar hariç)rnGoogle tanıtımları, danışmanlık hizmeti ücretsiz yapılır.

YORUM EKLEYİN